دکوراسیون-داخلی

دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

دکوراسیون داخلی۱۰ اتاق نشیمن که دوست داریم

 

اتاق نشینمن جایی است که باید در کنار خانواده و یا دوستان بعد از یک روز طولانی کار و خستگی در آن به آرامش برسید.اتاق نشینمن فقط این است”جاییکه زندگی میکنید” که تمام زیبایی اش وابسته به چیدمان دکوراسیون داخلی آن است.است که کاملا وابسته به دکوراسیون داخلی آن است. امروز ۱۰ اتاق نشینمن مختلف که انواع سبک ها و شخصیت های مختلف را نشان می دهد را بررسی میکنیم ُکه همه چیز متفاوت است و همه ما آن را دوست داریم.

 

۱. دکوراسیون داخلی آپارتمان معاصر
طراح استیسی کوهن از یک پالت سیاه و سفید برای رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی این نشینمن استفاده کرده که برای روح بخشیدن از جادوی رنگ پر زرق و برق نقره ای در مبلمان استفاده کرده است وبا پخش کردن رگه های فیروزه ای در اطراف و کوسن ها فضا را تبدیل به یک اتاق نشینمن پر جنب و جوش کرده است.

 

۲. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن بر زرق و برق هالیوودی
دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن، از مبلمان مجلل با هنر پاپ مدرن بهره می برد که به لطف تکرار پالت رنگ درفضای نشینمن ، و همچنین استفاده از رنگ و الگوی های ترکیبی، آن را را به یک مکان دلنشین برای دوستان و خانواده تبدیل کرده است.

۳. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن کلاسیک و رنگارنگ
ماجراجویی رنگارنگ از این اتاق نشیمن با یک پارچه قدیمی آغاز شد که هنگامیکه آویزان شد انرژی باور نکردنی را به کل فضا وارد کرد.استفاده از مبلمان کلاسیک و سنتی در کنار پالت رنگی پخش شده در دکوراسیون اطراف فضای گرم و شادی را برای این نشینمن ایجاد کرده است.

۴. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن مدرن ارگانیک
تنه درخت، بافت های فرش و پتوپشمی روی مبل، وجود شاخ گوزن دردکور باعث می شود که این اتاق نشیمن حس دلپذیر بودن در یک کلبه را القا کند. استفاده از کروم در میز قهوه و میز جانبی هر چند جزیی اما تاثیر خوبی را در جذابیت بخشیدن به زیبایی بصری دکوراسیون داخلی این اتق بخشیده است.

۵. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن زنانه و فریبنده
این اتاق نشیمن شیک، با رنگ آمیزی زنانه در کنار تکسچر کوسن ها و تابلوهای چاپی رنگارنگ ، فضای بسیار گرم و مسحور کننده ای را به وجود آورده است.استفاده از رنگهای تند نارنجی،قرمزد رکنار رنگ سفید اطراف حس گرمای مطبوعی را القا میکند .به طور واضح دکوراسیون داخلی این اتاق نشینمن حس زنانه بودن فضا را القا میکند.

۶. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن درام هالیوود
در دکوراسیون داخلی این نشینمن رنگهای خاکستری ،سفید و مشکی بکار رفته است.در یک نگاه سرد به نظر میرسد و عاری از هرگونه رنگی اما وجود عکسهای قدیم هالیوودی بر روی دیوار سفید طرح دار در کنار مبلمان تیره وفرش سیاه و طرح میخی کار شده روی مبلمان در کنار گرمای شومینه دکوراسیون داخلی جالبی را ایجاد کرده است.

۷. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن رنگی التقاطی
دکوراسیون داخلی این اتاق نشینمن از الگوی بی طرفی استفاده کرده است و طراح آن Lindsay Mens Craig موفق به ایجاد یکپارچگی رنگ و الگوهای مختلف در این فضای فشرده و کوچک شده است .

۸. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن کلاسیک مدرن
این اتاق بی طرف مبتنی بر گرما و زندگی با استفاده از بافت و رنگ است. الگوی برجسته روی فرش در کنار لکه های آبی رنگ در آثار هنری، بالش ها، میزهای خانه، احساس راحتی و آسایش را دراین فضای خنثی ایجاد کرده است.

۹. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن مردانه و پررنگ
در این اتاق اولین چیزی که به سرعت در ذهن شما شکل میگیرد دکوراسیون داخلی سنتی و مردانه است. در حالی که بقیه خانه مدرن و آوانگارد است، مبلمان و دکوراسیون داخلی آن سبک سنتی تررا با استفاده از گنجینه های خانوادگی و عتیقه نشان میدهد.

۱۰. دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن جذاب
این خانه ساحلی نمونه ای کامل از چگونگی استفاده از پالت رنگی در کاشی، گل و گیاهان و پارچه ها و مبلمان میباشد. تمام این عناصر شلوغ به صورت هماهنگ باهم ترکیب می شوند تا یک فضای تسکین دهنده و آرام را ایجاد کنند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *